Тодор Скримов на полуфинал във Франция

Пари ВолеПари Волей (Париж), който след здрава битка в редовния сезон и силен финал зае шестото място в крайното класиране на френското първенство,  започна участието си в плейофите на мъжкото първенство във Франция с великолепна победа.  Капитанът Тодор Скримов и неговите съотборници разгромиха гостуващия Нант Резе (Нант) с 3:0 (25:21, 25:18, 25:19) и така шестият от редовния сезон поведе срещу третия с 1:0 победи в четвъртфиналната серия.  Българският национал стана топреализатор с 15 точки (1 ас, 14 атаки) и регистрира 75% добро и 67% перфектно посрещане.След доста оспорвана борбав крайна сметка  столичани спечелиха четвъртфиналната си серия с Нант Резе (Нант) с 2:1 победи.  Те бяха гости във втория и третия мач, в които записаха едно поражение и един успех.Нант успя да изравни серията след победа с   3:1 (25:19, 26:24, 22:25, 25:23) над парижани  в първото си домакинство.
В този мач българският капитан на столичани Тодор Скримов записа 13 точки (11 атаки, 2 блокади) и 88% добро и 73% перфектно посрещане.  Стигна се до трети мач, .  В него гостите от Париж изковаха чиста победа с 3:0 (25:16, 25:20, 25:23).  Този път българският национал бе най-резултатен измежду съотборниците си като отново отбеляза 13 точки, всичките от атака.  Той отчете и 93% добро и 57% перфектно посрещане.Полуфинален съперник на Пари ще бъде Нарбон Волей (Нарбон).  В този плейоф ще се играе до 3 победи от максимум 5 мача, първият от които трябва да се състои на 12 април.