Разбиха дубъла на «Миньор»

Вихрен (Сандански) победи с 5:0 Миньор (Пк) в среща от 26-ия кръг на Дублиращите групи. Срещата се изигра на терена с изкуствена настилка в Сандански заради третирането с препарат на тревната настилка на основния терен. Головата серия за санданчани откри в 9-ата минута Томас Гълъбов. Синът на бронзовият медалист от САЩ-94 Бончо Генчев-Явор придаде класическо изражение на резултата след като се разписа на два пъти съответно в 50-ата и 82-ата минута.Кирил Андреев бе точен за 4:0 в 84-ата минута, а влезлият като резерва Методи Николов оформи крайният резултат 5:0 в полза на Вихрен в 89-ата минута на мача. Срещата бе ръководена от рефера Мартин Стоименов, който се справи чудесно с мача.