Миньор завърши със загуба полусезона

Отборът на “Велбъжд” Кюстендил победи вчера състава на Миньор с 4:1 в мач от последният кръг от есенния дял на първенството във В югозападната футболна група.
За развоя на срещата старши треньорът на отбора Валентин Лазаров сподели: Не мога да си обясня играта на отбора. Играхме под възможностите си, далеч под това, което наистина можем. Още в началото на мача при по-голям късмет можехме да поведем, но Славов не успя да реализира.
В 37-та минута главният съдия на срещата Антон Генов даде дузпа за кюстендилския тим и те поведоха в резултата. Малко преди последният съдийски сигнал за първото полувреме след наша грешка в защита домакините поведоха с 2:0.
През второто полувреме момчетата успяха да изравнят резултата. За червен картон беше изгонен Владов, което още повече утежни нашата работа. Третото попадение за домакините беше редовно, но за четвъртия гол съм сигурен, че беше при 100% засада - каза още В.Лазаров.
Почетното попадение за нашия отбор отбеляза Румен Петров в последните минути на срещата, след отсъдена дузпа в наша полза.
В останалите срещи от този кръг се срещнаха съответно Струмска слава и Ботев, Миньор-Вихър, Ботев-Спартак, Пирин-Спортист-Скала, Локомотив 98-Левски, Септември-Бенковски, Слатина-Вихрен и Балкан-Хебър.