Дубълът на Миньор написа шестица на Вихрен на Металург

Боби Дичев вкара хет-трик в мача
Дублиращите отбори на "Миньор" и "Вихрен" направиха зрелищен мач, в който вкараха общо 8 гола за радост на малобройната публика на стадиона и показаха интересен, лишен от напрежение и грубости двубой. Перничани започнаха срещата повече от убедително и още в петата минута от фаул Иво Симеонов насочи неспасяемо топката във вратата на Фотев. Тя първо се отби от напречната греда и после се уплете в мрежата. След още пет минути Сидер Томов центрира отдясно и сложи топката на главата на Боби Дичев, който удвои преднината на миньорци. След още шест минути Томов и Дичев повториха същото упражнение едно към едно и преднината на "Миньор" стана класическа. В 23-та минута при една контраатака на домакините Стоянов стреля остро към вратата, Фотев изби топката но право в краката на Боби Дичев, който реализира третия си гол в мача.. В 42-та минута Горан Янкович беше изведен в чиста позиция зад защитата на гостите и не сбърка,довеждайки головото съотношение до разгромното 5:0. През втората част треньорът на пернишкия дубъл Владимиров направи доста смени и устремът към гола на домакините понамаля. В 58-та минута Давидов от гостите се възползва от една грешка на Цветков и намало на 5:1. В края на мача зрителите видяха още два гола.Най-напред в 88-та минута Секулов стреля от около 20 метра и заби топката полувисоко в десния ъгъл на вратата,защитавана от резервния вратар Семерджиев. В ответната атака Боби Дичев изведе влезлия през второто полувреме Адриан Кирилов, който оформи крайното 6:2 в полза на "Миньор".
Резултат:
"Миньор" - "Вихрен" /дублиращи/ 6:2
Състави:"Миньор" Колев/46 Семерджиев/, Спахиев, Цветков, Ив.Симеонов,/46 Пълванов/, Димитров, Дюлгеров/76 Венциславов/, Янкович, Стоянов/66 Кирилов/, Дичев, Томов, Стефанов
"Вихрен"/стартов състав/:Фотев, Ил.Георгиев, Ловков, Станчев, Саватов, Мигел, Милбов, Иванов, Генчев, Давидов, Гълъбов
Голмайстори:1:0 Сименов 5-та, 4:0 Дичев 10-та,16-та, 23-та,5:0 Янкович 42-ра, 5:1Дамидов 58-ма, 5:2
Секулов 88-ма, 6:2 Кирилов 89-та
Съдии:Иван Ангелов, П.Михайлов, А.Терзиев