Грубо нападение с камъни срещу агитката на ЦСКА в Перник

Перник снимка: за хората и събитията [field_event_date-datetime]

Запалянковците на Миньор показаха "гостоприемството" си вчера като посрещнаха агитката на ЦСКА с бутилки и камъни.

Жълто-черните фенове седели в заведение в центъра на Перник и се хвърляли по всяка кола със софийска регистрация.
„Добре че не нараниха някого и не счупиха нещо. Наложи са да викнем полиция”, съобщиха очевидци.
Перничани доказаха, че не са за подценяване като победиха вчера ЦСКА на Стадиона на Мира пред повече от 4000 зрители. Миньор победи червените с 2:0. Така преднината на ЦСКА  в „А“ група пред втория Лудогорец се стопи на само две точки. Попаденията за Миньор вкараха Борислав Стойчев и Ванчо Траянов, разписали се през втората част.
За поражението на армейците спомогна и слабата игра на Жуниор Мораеш, който за капак на лошото си представяне изпусна дузпа в 78-ата минута при резултат 1:0 за Миньор.
В тон с бразилеца бяха и другите лидери на червените Тодор Янчев, Борис Галчев, Райс Мболи и Нджонго Присо, които рядко подаваха точно на своите съотборници.