Юношите старша възраст на „Миньор” завършиха 0:0 срещу „Септември”

Юношите старша възраст на „Миньор” завършиха 0:0 срещу „Септември” 04_1429981046

Юношите старша възраст на „Миньор” изненадващо завършиха 0:0 срещу отбора на „Септември” в домакински мач на терена в село Мещица, като твърде неравното футболно игрище, което плаче за валиране допринесе за заличаване на разликата в класите. Домакините обаче могат да съжаляват за четирите сериозни пропуска, които направиха през първото полувреме. През второто част топката на три пъти влиза в мрежата. Два пъти в тази на домакините и веднъж във вратата на гостите, но и при трите положения главният беше регистрирал нарушения на правилника секунди преди коженото кълбо да премине голлинията. Така нулевото равенство остана до края на огромно разочарование на младите пернишки футболисти.