Юношите от ЦСКА извоюваха победа над връстниците си от "Миньор"

Юношите от ЦСКА извоюваха победа над връстниците си от "Миньор" 05_1431765734

Юношите старша възраст на ЦСКА победиха с 2:0 връстниците си от „Миньор”, Перник, като не им дадоха особени шансове на стадиона в Перник.

През цялото време гостите превъзхождаха, а перничани така и не стигнаха до голово положение. През първото полувреме равенството беше удържано, но още две минути след подновяването на играта Иван Ангушев се възползва от една грешка на вратаря на домакините, който проспа едно далечно центриране, закъсня с излизането и беше елиминиран с удар с глава с гръб към вратата, за да стане резултата 0:1. Въпреки опитите на миньорци да изравнят, гостите си останаха много по-ефективни в атака и в 71-та минута резултатът стана 0:2. Нещата можеха да имат много по-неприятно цифрово изражение за домакините ако не бяха….гредите на вратата, защитавана от миньорци, които на три пъти помогнаха топката да не спре в мрежата.