В Ярджиловци имаше резултатен мач

В Ярджиловци имаше резултатен мач 10_1445409073

Отборите на „Партизан” и гостите им от Гълъбник сътвориха най-резултатния мач на кръга в Ярджиловци, като гостите откриха резултата в 21-та минута чрез Мустафа Хамси, но само след пет Божидар Теофилов от „Партизан” възстанови равенството и така завърши първата част на срещата.

През втората стана доста по-интересно и зрителите видяха още седем попадения в двете врати. В 49-та Божидар Иванов отново изведе домакините напред, но само след четири беше фиксирано второто равенство с гол на Мариян Пенев за 2:2. Повече резултатът не беше изравняван. В 59-та Людмил Евгениев отбеляза за 3:2, за да последват три нови гола за „Партизан”. Два от тях вкара Божидар Иванов в 69-та и 74-та минута на мача, а веднъж се разписа Радослав Петров в 65-та. Силите на „Свраките” стигнаха само за още един гол ,вкаран от Христо Николов десет минути преди края на мача, с който беше оформено крайното 6:3 в полза на „Партизан”.