Участниците в турнира„Зайо Байо” получиха награди

Участниците в турнира„Зайо Байо” получиха награди 09_1442985240

Награждаването на втория детски турнир „Зайо Байо” накара децата да се почувстват като истински звезди, като организатори на турнира бяха СД „Сани Конс Тодорови”, производител на царевични и пшенични пръчици „Зайо Байо” и Ф.К. МЕТАЛ – 2002.

Под мотото на турнира, Спортувай активно, живей здравословно! децата положиха много усилие и старание за победата Имаше фойерверки, купи и медали за победителите, торти за всеки отбор, подарък за всеки състезател и съвсем не на последно място – хубави парични премии за първите три отбора, както следва: първенецът 600 лева,вторият в класирането 500 лева и 400 лева за третия в класирането. В чест на победителите звуча и „Ние сме шампиони на „Куин”. Въобще на празник, като на празник.