Тетевен Волей записа трета победа

Тетевен Волей записа трета победа 11_1448901283

Тетевен Волей записа третата си победа от началото на първия си сезон в Суперлигата на България. Отборът игра в мач от шести кръг надигра с 3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 25:20) Миньор Перник пред своите въодушевени привърженици в зала „Георги Бенковски“ в планинското градче.

Миньор започна по-концентрирано и се възползва максимално от множеството грешки на домакините. Така перничани поведоха в геймовете, но Тетевен Волей реагира мигновено и след трудно спечелен втори гейм, успя да прибави нови три точки към актива си.

С 21 точки най-резултатен за Тетевен Волей бе Емилиян Мирчев, а Гордан Люцканов добави 13.

Във временното класиране Тетевен Волей заема шесто място с 10 точки, а Миньор е предпоследната девета позиция с 3.

8. Марек 6 2 4 12:12 8
9. Миньор 6 1 5 4:16 3
10. Левски Боол 6 0 6 1:18 0;