„Светля” и „Вихър” завършиха 2:2

„Светля” и „Вихър” завършиха 2:2 09_1410353007

„Светля” и „Вихър” изиграха оспорван мач в първия кръг на първенството на група „А” 2 от областния футболен шампионат. Те обаче не успяха да излъчат победител.

Гостите откриха резултата чрез Владимир Владимиров в 11-та минута, а след още 15 Марио Методиев от „Светля” възстанови равенството.

Отново той даже изведе домакините напред в 60-та минута на срещата, като вкара нов гол. Само три минути по-късно обаче Крум Христов от отбора на гостите постигна гол за 2:2 и при този резултат завърши мача. В следващия кръг „Светля” гостува в Гълъбник на „Свраките”, докато „Вихър” приема на своя стадион отбора на „Левски”(Егълница).