“Студена” и “Вихър” приключиха мач на равно

“Студена” и “Вихър” приключиха мач на равно 09_1411545416

Шест гола бяха вкарани в Студена, на срещата между едноименния местен тим и отбора на гостите от „Вихър”(Елов дол). Резултатът беше открит в 11-та минута от домакините, като гол вкара Алексей Степанов.

До края на полувремето „Студена” вкара още един гол, дело на Георги Дудов две минути преди почивката. Три минути след подновяването на играта Иван Димитров от гостите върна с гол интригата в мача, а в 60-та резултатът беше изравнен с гол на Даниел Димитров. До края на срещата двата отбора си размениха по още един гол. За домакините вкара Ангел Главашки, а Даниел Димитров за втори път изравни резултата, оформяйки крайното 3:3.