“Струмска Слава” загуби от "Балкан"

“Струмска Слава” загуби от "Балкан" 09_1441775555

Радомирският отбор “Струмска Слава” записа поредна загуба в първенството на Югозападната “В” група, като този път загуби при гостуване на “Балкан” (Варвара) с 2-1.

Мачът се запомни с много нервна игра и от двата отбора и оплаквания за слабо съдийство. Домакините изпуснаха голям шанс още в 20-тата секунда, след груба грешка в обраната на радомирци. Играч на домакините излезе сам срещу стража на гостите, но ударът му не бе точен. Въпреки това те поведоха в 23-тата минута от дузпа. За целия мач футболистите от село Варвара изпуснаха няколко чисти голови положения, но вратарят на “Струмска Слава” успешно се справи с всички атаки. Гостите създадоха няколко опасни положения, но без резултат. Все пак в 83-тата минута Николов засече центриране и изравни резултата. Балканци обаче успяха да спечелят мача в добавеното време от фаул и грешка в защитата на радомирци. По този начин “Балкан” записа първа победа в първенството, а “Струмска Слава” остава близо до зоната на изпадане с една точка.