„Струмска слава” все улучваше гредата във вратата на ЦСКА

„Струмска слава” все улучваше гредата във вратата на ЦСКА 02_1423749641

На контролна среща отборът на „Струмска слава” улучи на четири пъти гредите на вратата на „дубъла” на ЦСКА. Срещата се игра на терена в „Царско село”.

рез първото полувреме, завършило 0:0, на три пъти гредите са били най-добрият помощник на вратаря на „столичани” след удари на Ерик Иванов, Джаейоба и Чечев. През втората част футболистите на ЦСКА откриха резултата в 57-та минута с гол на Александър Аспарухов. В 72-та минута Ерик Иванов от дузпа изравни резултата. През втората част Павел Янев от „Струмска слава” нацели за четвърти път греда. Стана ясно,че отборът от Радомир е взел вратаря Крушарски, който започна подготовката си с „Миньор”, но не е бил одобрен от Ивайло Петров – Пифа. Следващата контрола на радомирци ще е в събота на стадиона в „Красна поляна”.