„Пирин”(Земен) победи „Витоша”(Долна Диканя)

„Пирин”(Земен) победи „Витоша”(Долна Диканя) 11_1447401590

Футболистите на „Пирин”(Земен) спечелиха срещата си като гост на един от стабилните отбори в групата, „Витоша”(Долна Диканя).

В мач от 10-ия кръг на група „А” 1 първото полувреме е завършило без да бъдат отбелязани голове. В 66-та минута домакините са повели с попадение на Антонио Александров, но само след още четири Симеон Симеонов е изравнил. След още пет Светослав Станимиров от „Пирин” напълно е обърнал головото съотношение за 2:1 в полза на гостите, а четири минути преди края на мача отново Симеон Симеонов е бил точен за земенчани и е оформил крайното 3:1 в тяхна полза.Въпреки победата, „Пирин” е на предпоследното 12-то място с осем точки, а „Витоша” е шести в таблиацата за временното класиране с 12.

Източник: perniktoday.net