Отборът на "Партизан" извоюва победа

Отборът на "Партизан" извоюва победа 10_1413272116

Вчера отборът на „Партизан” успя да победи за втори път от началото на първенството на група „А” 2 от областния футболен шампионат.

При гостуването си в Копаница на местния „бенковски” футболистите от Ярджиловци бяха повече от убедителни и надделяха с 4:1.гостите са открили резултата в 11-та минута с гол на Божидар Миленов, а след още шест до голяма степен са решили двубоя,прибавяйки още едно попадение чрез Едуард Гуеоргиев. Голът на Спартак Валентинов в 42-та минута на срещата е решил победителя. През второто полувреме двата отбора са си разменили по един гол. В 66-та минута Владислав Геортиев е отболезял попадение за домакините, което се е оказало почетния им гол в мача. В следващата атака обаче госитте отново са възстановили разликата от три гола чрез Радослав Петров. С победата „Партизан” се изкачва на трето място във временното класиране, докато домакините от „Бенковски” остават осми.