Отборът на "Дружба" падна от "Черногорец" с. Ноевци

Отборът на "Дружба" падна от "Черногорец" с. Ноевци 12_1448954096

Отборът на "Дружба", който игра силно през целия есенен полусезон се издъни неочаквано в гр. Земен. През първото полувреме футболистите на пернишкото село водеха с три на един, което ги правеше есенен победител в групата.

На полувремето гостите направиха няколко смени, мислейки че мача е решен. Домакините от Земен не се предадоха и изравниха резултата, като в самият край дори можеше и да спечелят победа. В крайна сметка мача завърши 3:3. Фенове на гостите изляха гнева си на старши треньора за извършените смени. Така в последният кръг отбора сдаде първото място, след като водеше целият полусезон. На върха ще зимува отбора на "Черногорец" с. Ноевци.

Ръководството на "Дружба" счита, че през лятото нещата ще си дойдат на мястото и за първи път от десетилетия ще триумфират с първото място. Весели празници на всички в с. Мещица.

Източник: zapernik.com