Отбори от Своге и Сливница играха в отложен мач

Отбори от Своге и Сливница играха в отложен мач 04_1429333174

Отборите на Спортист 2012 (Своге) и Сливнишки герой (Сливница) завършиха при резултат 1-3, като играха отложен мач. Сливнишки герой поведе с 0-1 в 52-та минута, когато Николай Иванов отбеляза.

Пет минути по-късно резултата стана 0-2, а голмайстор бе Ивайло Цветков-Пифа от дузпа, която свогенци оспорваха, смятайки, че играта с игра на защитника е неволна.Домакините намалиха на 1-2, в средата на полувремето, а в 73-та мин. бившият играч на ЦСКА, Ботев Вр и Локомотив Мз Петър Златков удари гредата на вратата на гостите.Крайното 1-3 офроми нападателят Мариан Хаджиев в 83-та минута.Неделя 19 април са следващите двубои на двата тима.Сливнишки герой (Сливница) , в който посреща Струмска слава 1927 (Радомир), от 16 часа на градският стадион в Сливница. Закъсалият доскорошен участник в “А” и “Б” ФГ тим на Спортист пък има тежката задача да се изправи срещу ФК Миньор (Перник) в Своге.