"Миньор" победи "Струмска слава"

"Миньор" победи "Струмска слава" 09_1441884437

Миньор - Перник и Струмска слава - Радомир мериха сили в първенството на Аматьорската футболна лига, като мачът завърши с 6:5 след дузпи в полза на Миньор.

Любопитно в срещата бе, че съставът на „чуковете” беше променен. Старши треньорът Петър Анестиев изкара в почивка 7-8 редовни играчи, а на тяхно място даде шанс за изява на по-млади футболисти. Сред тях бяха и пет момчета от юношите на Миньор старша възраст, които се представиха на ниво.

Миньорци първи откриха резултата в мача с гол на Георги Милчов, който вкара топката във вратата на радомирци след центриране на Алекдандър Димитров. В последните минути на мача Славата изравни и така се наложи да се стигне до дузпи.

Източник: zapernik.com