“Миньор”, Перник загуби поредната контрола

“Миньор”, Перник отстъпи с 0:2 на “Велбъжд”. Двата отбора играха контрола снощи на стадиона в Перник. Още в 8-та минута перничани получиха гол, когато Веселин Васев направи нарушение в наказателното поле, а Мирослав Петров отбеляза отсъдената от съдията Любослав Никифоров дузпа.

В 41-та минута Мирослав Петров се възползва от груба грешка на Виктор Софрониев ,центрира отдясно точно на главата на непокрития Даниел Младенов и той вкара втория гол за гостите. През второто полувреме не се случи нищо интересно с изключение на чудесните включвания на завърналия се от “Славия” Александър Александров. За съжаление,чудесните му пасове не намериха голово продължение от съотборниците му. Следващата проверка на “Миньор” е в петък от 18,30 часа срещу отбора на “Спортист”(Своге).