Миньор Перник загуби от Левски Бол

Миньор Перник загуби от Левски Бол 02_1454309114

Отборът по волейбол на Миньор Перник игра достойно, но загуби с 1:3 (25:21, 20:25, 17:25, 17:25) като домакин срещу Левски Бол в 12-тия кръг от Суперлигата. Мачът се игра в зала “Борис Гюдеров” пред близо 600 зрители. Перничани дадоха всичко от себе си в първия гейм и заслужено го спечелиха и поведоха в мача. Надмощието продължи и до средата на втория, като левскарите продължиха да играят ролята на догонващ. След като постигнаха обаче резултат 10:8 през втория гейм, жълто-черните започнаха да губят. Домакините дадоха всичко от себе си да се противопоставят на съперника и изиграха един добър мач, но за съжаление загубиха.

Левски е на девето място с 6 точки с две победи. Миньор е на десета позиция с една победа и 3 точки.

Източник: perniktoday.net