"Миньор", Перник победи в контролна среща

"Миньор", Перник победи в контролна среща 08_1407572628

Отборът на “Миньор” най-после спечели победа в последната си контролна среща. Тя беше част от подготовката на отбора за есенния дял на първенството на Югозападната “В” ФГ. В последния си мач перничани надделяха с 2:0 над отбора на “Спортист”(Своге).

На мокрия терен на “Стадиона на мира” първо беше представен отбора , а след това миньорци откриха резултата в 29-та минута, когато Веселин Васев изведе в добра позиция Даниел Стефанов и той с нисък диагонален удар заби топката в левия долен ъгъл на вратата на Руневски. Това съотношение на силите се запази до последната минута, когато домакините разиграха хубава атака, при който след двойно подаване с Мустафа Яшар Петър Петров излезе в чиста позиция и с диагонален удар заби топката пак в левия долен ъгъл на вратата, която вече се защитаваше от третия вратар на “Спортист” Мартин Методиев.