Миньор направи равен в последната си контрола

Миньор - Септември Симитли  - 1:1 в контролна среща

Миньор направи равен мач със  Септември Симитли  в контролна среща, която се игра вчера на терена в Микрево. Двата отбора завършиха наравно 1:1. Проверката беше последна за перничани преди подновяването нa шампионата в "А" група. Двата тима се срещнаха и през януари, тогава Миньор победи с 5:0 Септември на терена в Мурсалево.

И двата гола в днешния мач паднаха през второто полувреме. Септември излезе напред в резултата с гол на Калоян Стоянов в 60-ата минута.

В 84-ата минута Салас Окечукво вкара за крайното 1:1 в мача.

За Миньор играха вратарят Иван Чворович и новите алжирски попълнения с френски паспорти Сабри Бумелха и Фаид Бенрамдам. Тримата се появиха в игра, след като получиха кратка почивка.