"Габер" завоюва десета победа

"Габер" завоюва десета победа 05_1432562769

Отборът на „Габер” удължи победната си серия за десет поредни победи. Той спечели с 3:1 домакинството си в последния кръг срещу отбора на „Ерма”.

В проливния дъжд в Габров дол домакините са повели с гол на Белгин Седаев в 21-та минута, а в 42-та Васко Василев (Шейната) е удвоил. През втората част той е вкарал още едно попадение, а гостите са стигнали в 60-та минута до почетен гол, оформяйки крайното 3:1 за „Габер”. Така габровдолци приключиха крайното класиране в група „А” 1 на шесто място с актив от 36 точки, като 30 от тях са спечелени в последните десет кръга на шампионата. По-важното е, че съставът за следващата година се запазва, така поне твърди президентът на отбора Севделина Никифорова, а ние ще запазим снимката, за да направим сравнение в началото на следващото първенство.