"Габер" победи "Ноевци"

"Габер" победи "Ноевци" 05_1431608697

Отборът на „Габер” (Габров дол) продължава да побеждава в първенството на група „А” 1 от областното футболно първенство. В сряда на своя стадион в Габров дол „Габер” надви безапелационно миналогодишния шампион – „Черногорец”(Ноевци) с 3:0.

Отборът от Ноевци определено не се намира в добра форма и регистрира поредица от равни срещи,в които се измъква с попадения в последните минути, но това по никакъв начин не омаловажава победата на отбора от Габров дол. Домакините откриха резултата чрез Белгин Седаев в 23-та минута на срещата. След още 15 минути Васко Василев (Шейната) вкара за 2:0, а в 72-та с нов гол беше оформен крайния резултат – 3:0. Така отборът на „Габер” показа,че може да надвие всеки отбор и да обърка сметките на всички,които се борят за челните позиции в крайното класиране на групата.