Две пернишки двойки на турнир по плажен волейбол

Две пернишки двойки на турнир по плажен волейбол 07_1373867952

Те играха една срещу друга на полуфинала на турнира по плажен волейбол в Божурище. Турнирът е във възрастова група момчета до 15 години. Перничаните стигнаха до полуфиналите и играха един срещу друг. От едната страна на мрежата бяха Мартин Цветков и Методи Методиев, от другата близнаците Милен и Кристиян Богданови. В крайна сметка Методи Методиев и Мартин Цветков спечелиха полуфинала, а следтова спечелиха и турнира - съобщи треньорът им Мирослав Илиев, цитиран от pernikmedia.net

В мача за първото място Методи и Мартин надделяха с 2:1 над двойка от ЦСКА. Братятя Кристиян и Милен пък спечелиха бронзовите медали, като надделяха над двойка от Божурище също с 2:1. Победителите получиха уайлдкарт за следващия турнир и няма да плащат такса правоучастиe, която е в размер на 20 лева на двойка и беше заплатена от родителите на волейболистите.