„Чорни”(Брезник) се наложи над „Балкан”(Банище)

„Чорни”(Брезник) се наложи над „Балкан”(Банище) 11_1446476847

Отборът на „Чорни”(Брезник) регистрира най-голямата си победа в първенството на група „А” 1 от областния футболен шампионат от поне десет години насам, като в домакински мач футболистите от Брезник се наложиха над гостите от „Балкан”(Банище) с 12:0.

Тимът на „Балкан” беше напуснат от по-голямата част от своите футболисти и в момента едва събира състезатели,за да се яви на срещите. И в Брезник гостите са били десет души на терена. Въпреки това, отборът полага усилия да доиграе есенния дал на шампионата, а за пролетта на практика ще се селектира нов състав. В този мач интересното е,че състезателите на домакините са се редували в отбелязването на головете. Първо три поредни е вкарал Емил Панталеев, съответно в 7-та,16-та и 18-та минута на срещата. След това Михаил Каврошилов е отбелязал нови три в 24-та,28-та и 30-та минута на мача. Мартин Несторов е добавил два в 37-та и 41—та минута на мача, за да последва попадението на Даниел Борисов минута след подновяването на играта. В 47-та и 65-та на дна пъти се е разписал Иван Пиринчев, а в 70-та Мирослав Наков е оформил крайното 12:0 в полза на домакините.