„Черногорец”(Ноевци) започна добре новия сезон

„Черногорец”(Ноевци) започна добре новия сезон 09_1442468426

Един от най-добре представилите се отбори през миналогодишния шампионат „Черногорец”(Ноевци) започна настоящия сезон повече от добре.

След победата в първия кръг над „Спортист” с 2:0 ноевчани регистираха хубава победа като гости в Рударци над местния „Минерал”.Олег Алесиев,който само поради медицински причини не отиде в „Миньор” миналага година е вкарал два гола в 20-та и 33-та минута и е осигурил успокоителна преднина на своите, а четири минути преди края на първото полувреме Митко Митков е направил резултата 0:3. Така „Черногорец” след изиграването на първите два кръга е с пълен актив от 6 точки. „Минерал” пък е един от трите отбора без спечелена точка до този момент.