„Ботев” победи „Дружба”(Мещица) в Друган

„Ботев” победи „Дружба”(Мещица) в Друган 11_1447770164

Водачът в класирането на Група „А”1 от областното футболно първенство „Дружба”(Мещица) отстъпи с 1:2 при гостуването си в Друган на местния отбор „Ботев”.

Това беше първа загуба за гостите от началото на първенството. В изиграните 11 кръга те имат още осем победи ,едно равенство и веднъж са почивали ,тъй като отборите в групата са нечетно число. „Ботев” регистрира седмата си победа в мач, в който всичко интересно се е случило в последните двайсет минути. Първо Веселин Димчев е открил резултата в 70-та минута, извеждайки домакините напред. Футболистите на „Дружба” са изравнили три минути по-късно с попадение на Ивайло Темелков. Две минути преди края на мача отново Веселин Димчев е вкарал за 2:1 и това е бил и крайният резултат в мача. С победата си „Ботев” съвсем завърза интригата в групата.”Дружба”остава начело, а „Ботев” е трети, като челната тройка се събира в три точки разлика.