Славия пак би Миньор

Дублиращият отбор на Славия се наложи над Миньор Перник с 2:1. Мачът се игра на помощния терен на „белите" от 11 часа. Славия поведе в резултата със страхотен гол на Спас Георгиев около 25 метра като при резултат 1:0 завърши първата част. Вторият гол за „белите" бе дело на Христо Николов от пряк свободен удар след почивката. Силите на перничани стигнаха само за почетно попадение. Тимът на Миньор Перник завърши двубоя с десет човека заради получен червен картон.

За отбора на Славия от първия тим играха вратарят Емил Петров и Радослав Рангелов. Заради ангажимент към първия отбор на титулярния треньор на дублиращата формация Асен Букарев, в този мач тимът на Славия бе воден от тандема Радослав Георгиев и Красимир Мечев.

Славия: Емил Петров, Карасинкеров, Пенчев, Захариев, Живков, Здравков, Георгиев, Иванов, Кръстев, Рангелов и Ахмед.