Строителната гимназия втори на волейбол-зони

Отборът на професоналната техническа гимназия по строителство "Арх.Йордан Миланов " в Перник станаха втори във волейболен турнир.

Перник бе домакин на зонално ученическо първенство за момчета 11-12 клас. Срещите се състояха в зала "Миньор".За най-добър нападател бе обявен Юлиян Александров от професионалната гимназия по строителство "Арх.Йордан Миланов бе награден и като най- добър нападател. В крайното класиране на отборите четвърто място заема СОУ „Христо Ясенов"- Етрополе, трети е съставът на професоналната гимназия „академик Сергей Корольов", втори тимът на гимназията по строителство в Перник„архитект Йордан Миланов" .Начело застанаха състезателите на професионалната гимназия „Никола Стойчев" - Разлог.

Те ще участват и в последния етап от ученическото първенство.Тогава ще стане ясен и новият шампион на страната. На 14 април градът ни ще бъде домакин и на зоналните игри отново по волейбол за момичета на възраст 11-12 клас. На 27 и 28 пък ще играят момчета 5-7 клас.