Червените са еднолични лидери в класирането по волейбол

Червените са еднолични лидери в класирането по волейбол 11_1480484700

Волейболистите на ЦСКА постигнаха осма поредна победа в първенството ни, като червените са еднолични лидери в класирането, а снощи победиха с 3:1 гейма състава на "Пирин" Разлог. Първият гейм беше спечелен с решителни намеси на разпределителя на „червените” Владимир Станков, а втората част беше по-оспорвана и изпълнена с обрати. Гостите водеха с 13:9, когато треньорът на ЦСКА Александър Попов пусна на мястото на Ивайло Стефанов в игра Яни Георгиев. „Червените” изравниха, а после взеха и частта с 26:24. Пирин намали резултата, взимайки третия гейм с 25:21. В началото на четвъртия гейм срещата бе прекъсната за около десетина минута заради проблем с осветлението в залата. В решителният четвърти гейм домакините пуснаха само 8 точки на Пирин.